Hagyományteremtő céllal tavaly ősztől rendszeresen szemlézzük a csömöri utánpótlás aktuális eredményeit, hiszen felnőtt sportolóink mellett a tehetséges fiatalok is hétről hétre megmérettetnek saját bajnokságukban. Hajrá, fiatalok, hajrá, Csömör!

Az NB II-ben induló férfi kézilabdacsapatunk közvetlen utánpótlása az idei szezontól a bajnokságok átszervezése miatt az ifjúsági III. osztály Észak-csoportjában szerepel, ahol egy győzelem és egy vereség volt az áprilisi mérleg. A tabellán jelenleg az 5. helyen állunk.

FÉRFI KÉZILABDA, IFJÚSÁGI III. OSZTÁLY, ÉSZAK-CSOPORT
17. forduló
Csömör KSK – Gödöllői KC 26–16 (14–6)
18. forduló
Bp. Honvéd SE – Csömör KSK 27–22 (14–11)

Az "eggyel idősebbek" mintájára a serdülőcsapatunk is az új, átalakított bajnokságban áll rajthoz hétről hétre, ahol két hazai győzelem mellett két idegenbeli vereség került a statisztikákba. A tabellán jelenleg a 7. helyen állunk.

FÉRFI KÉZILABDA, SERDÜLŐ III. OSZTÁLY, ÉSZAK-CSOPORT
14. forduló
Csömör KSK – Nagykovácsi Sólymok SE 35–27 (15–12)
18. forduló
Váci KSE – Csömör KSK 33–25 (15–9)
19. forduló
Csömör KSK – Gödöllői KC 25–19 (13–6)
20. forduló
Budapesti Honvéd SE – Csömör KSK 36–18 (17–8)

A szintén a csömöri utánpótlásra épülő, de a Pest megyei felnőtt bajnokságban induló Csömör KSK II. végül a második helyen fejezte be az alapszakaszt, így a negyeddöntőben a másik csoport harmadikjával, a VS Dunakeszivel játszott az elődöntőért. Sajnos két vereséggel zártunk, és az 5-8. helyért folytatjuk.

FÉRFI KÉZILABDA, PEST MEGYE
negyeddöntő, 1. mérkőzés
VS Dunakeszi – Csömör KSK II. 33–20 (15–10)
negyeddöntő, visszavágó
Csömör KSK II. – VS Dunakeszi 20–26 (14–12)

Női kézilabdacsapatunk újonnan alakult utánpótlása még ismerkedik az új kihívást jelentő bajnoksággal, így egyelőre eredményeik is ennek megfelelően alakultak az elmúlt hetekben. A gárda a 9. helyen zárta az alapszakaszt és áprilisban a 17. helyért folytatta - egyelőre egy vereséggel áll.

NŐI KÉZILABDA, PEST MEGYE, IFJÚSÁGI
negyeddöntő, a 17. helyért
Dunavarsányi TE – Csömör KSK 44–8 (24–1)

Ifjú labdarúgópalántáink a több korosztályban is bajnoki résztvevők, az alábbiakban az elmúlt hetek eredményeit vettük górcső alá.

FIÚ LABDARÚGÁS, PEST MEGYE, U16, ÉSZAK-NYUGATI CSOPORT
15. forduló
Budakalászi MSE – Csömör KSK 2–3 (1–1)
16. forduló
Csömör KSK – Főnix-ISE Gödöllő 0–5 (0–3)
2. forduló
Csömör KSK – Piliscsaba SE 1–9 (0–4) - elmaradt mérkőzés

FIÚ LABDARÚGÁS, PEST MEGYE, II. OSZTÁLY, U14 KÖZÉP, A-CSOPORT
9. forduló
Sülysápi Gyerekfoci SE – Csömör KSK 2–4 (1–2)
11. forduló
Főnix ISE-Gödöllő – Csömör KSK 6–0 (0–0)

Utánpótlás futsalosaink számára is pörög a bajnokság, az U20-as és az U17-es csapatunk párhuzamosan játszik (egymás után) a ligában. Az alábbiakban az elmúlt hetek eredményeit vettük górcső alá, amelyek között elhalasztott meccsek is akadtak.