Asztalitenisz

2018 08. 16.

Apróbb változások teszik még izgalmasabbá az augusztus 26-án vasárnap rendezendő Ligák Kupája I. Liga döntőjét. Az asztaliteniszezők csapatversenyére a hagyományoknak megfelelően a Csömöri Sportcsarnokban kerül sor.

2018 07. 19. Pingpongasztal a Bulgárkertben!

A Bulgárkert eddig is az egyik legnépszerűbb szabadidős területe volt Csömörnek, hiszen gyönyörű környezetben sétálhatunk, játszóterezhetünk, vagy bringázhatunk itt - a legújabb fejlesztésnek köszönhetően pedig már pingpongozhatunk is!

2018 06. 26. Nem jutottunk sokáig

Idén is a Csömöri Sportcsarnok adott otthont a hagyományos Ligák Kupája asztalitenisz-versenynek, ahol hiába a hazai pálya, csapataink nem jutottak tovább csoportjaikból. Apró presztízssiker: a díjakat a csömöri olimpikon, Németh Károly adta át.

2018 06. 18. Arannyal bevont pingponglabda

A hagyományoknak megfelelően hétvégén ismét a Csömöri Sportcsarnokban köszönthetjük a Decathlon Ligák Kupája asztalitenisz-verseny népes mezőnyét. Komoly motiváció, hogy az egyes ligák győztes csapatainak nyereménye egy arannyal bevont pingponglabda!

Mindkét asztalitenisz-csapatunk számára befejeződött a Pest megyei bajnokság. Az I. gárda a 12. helyen, utolsóként zárt az I/B osztályban, II. csapatunk azonban büszke lehet a szezon hajrájára és a 6. helyére a tabellán I/C Északon.

Csak a részsikerek

Áprilisban sem termett babér asztaliteniszezőinknek a Pest megyei bajnokságokban. A hajrában hazai pályán és idegenben egyaránt pályára léptünk az I/B, illetve az I/C Észak pontvadászatban: részsikerekre büszkék lehetünk, de győznünk nem sikerült.

Nem volt sűrű hónapjuk asztalitenisz-csapatainknak márciusban, ami viszont érdekes, hogy mindkét együttes őrbottyáni ellenfelet kapott a bajnokságban. Az I. gárda hazai pályán kikapott, a II. csapat azonban nagy csatában idegenben is győzni tudott.

Nem állunk jól idén

Egyelőre nem állnak jól asztalitenisz-csapataink a 2018-as évben: sajnos nem sikerült a pontszerzés az esztendő első két hónapjában, így a bajnokságban az I. csapat hátulról a második, míg a II. gárda a 8. helyen áll. Reméljük tavasszal eljön az áttörés!

Januárban, idegenben

Csömörtől távol kezdődött a 2018-as év mindkét asztalitenisz-csapatunknak a bajnokságban: az I. csapat a sereghajtó gödiek otthonába utazott, míg a II. gárda a listavezető gödöllőiekkel meccselt a hónapban. Sajnos egyik együttesnek sem volt sikerélménye.

Idegenben zártunk

Véget ért az esztendő asztaliteniszezőinknek: az I. csapat a Pest megye I/B osztály 9. helyén, míg a II. gárda a I/C Észak-csoport erős mezőnyében a 7. helyen fejezte be a naptári évet. Januárban folytatódik a bajnokság és tovább küzdhetünk céljainkért.