Asztalitenisz

A veszélyhelyzet összehozta a családot!

Csömör olimpikon büszkesége, a jelenleg is aktív asztaliteniszező, Németh Károly a tavalyi veterán Eb-n szerzett bronzérme után gőzerővel készült az idei világbajnokságra is, ám a világjárvány közbeszólt. A versenyt elhalasztották...

A Magyar Asztalitenisz Szövetség döntésének értelmében lezárultak a hazai bajnokságok, így a Csömöri Pingpong SE nem javíthat tovább a jelenlegi dobogós helyezésén a Pest megyei bajnokság I/C Észak-csoportjában.

Egyetlen mérkőzést játszott le március folyamán a Pest megyei bajnokság I/C Észak-csoportjában szereplő asztalitenisz-csapatunk, amelyen forradalmi győzelmet aratott Gödön. A fiúk továbbra is a tabella harmadik helyét foglalják el.

Ragyogóan indult a 2020-as esztendő a Pest megyei bajnokság I/C Észak-csoportjában szereplő asztalitenisz-csapatunk számára, amely két fölényes idegenbeli sikerrel alapozta meg a naptári évet. A mieink jelenleg a 4. helyen állnak.

Fényes győzelemmel zárta a 2019-es esztendőt a Pest megyei bajnokság I/C Észak-csoportjában szereplő asztalitenisz-csapatunk, amely az Őrbottyáni Csapatok SE IV. otthonában gyűjtötte be a bajnoki pontokat. A mieink ezzel a sikerrel a 3. helyen telelnek.

A Pest megyei bajnokság I/C Észak-csoportjában szereplő asztalitenisz-csapatunk pótolta a 4. fordulóból elhalasztott Vámosmikola Községi SE elleni bajnoki mérkőzését. Nagyot küzdöttek, de sajnos alulmaradtak a fiúk idegenben.

A sorsolás alapján három októberi forduló várt asztalitenisz-csapatunkra a Pest megyei bajnokság I/C Észak-csoportjában: az első meccs halasztásra került, a másodikat tökéletes mérleggel nyertük, a harmadikban pedig szabadnaposak voltak a fiúk.

A csömöri asztalitenisz-csapat olimpikon vezetőedzője, Németh Károly játékosként az idei szezonban debreceni színekben harcol az NB I-es bajnokságban. A veterán Európa-bajnokságon megszerzett bronzérem után kapós lett a klubok körében...

Asztalitenisz-csapatunk számára is beindult a pontvadászat a Pest megyei bajnokság I/C Észak-csoportjában. A nyitányon a csömöri gárda lemosta a váci ellenfelét hazai pályán, idegenben azonban betegség és rosszullét is hátráltatta a fiúkat.

Egész hétvégén az asztaliteniszé volt a terep a Csömöri Sportcsarnokban, előbb több korcsoportban a veteránok, majd a Ligák kupája csapatai álltak asztalhoz. A két nap alatt 300 fölött volt a nevező játékosok száma!

Augusztus 24-én szombaton a Csömöri Sportcsarnok ad otthont az országos nyílt veterán ranglistaversenynek, amely során 18 versenyszámban 27 kupa és 108 érem talál gazdára. Minden induló oklevelet kap és sok-sok ranglistapontot lehet szerezni!

Egészen az elődöntőig menetelt és végül bronzérmet nyert egyesben a csömöri olimpikon asztaliteniszező, Németh Károly a Budapesten megrendezett veterán Európa-bajnokságon. Párosban a legjobb 16 közé jutott török partnerével.