Ragyogóan hangolt a 2018-as évre Bosznay Diána, a CsömörSport atlétika szakosztályának örökmozgó futója, aki hétvégén a III. Zúzmara Félmaratont teljesítette a fővárosban. Teljesítményével a 11. helyet szerezte meg a nők mezőnyében.

A nők mezőnyében a 11. legjobb volt, korosztályában azonban ennél is előkelőbben végzett Diána, hiszen dobogóra állhatott, a 3. leggyorsabb idővel ért célba a 691 induló között. A 7 hete elszenvedett bokaszalag-szakadása után egész jónak mondható ez az eredmény! Nem ő volt az egyetlen csömöri a népes mezőnyben: az ifjú Szávai Liliána a 17. lett (nyerte a kategóriáját), de rajtuk kívül Konecsni Péter, Kun Árpád Csaba és Nguyen Trung Hieu is büszke lehet a teljesítményére.