Győrben, a július 5-8. között megrendezésre kerülő U18-as Eb helyszínén találkoztak egymással Magyarország legjobb ifjúsági atlétái, hogy eldöntsék az idei ob-címeket és a helyezéseket. A CsömörSport tehetsége, Marczika András két éremmel tért haza!

Fantasztikus teljesítménnyel zárta a győri ifjúsági (16-17 évesek) országos bajnokságot a CsömörSport ifjú atlétája, Marczika András. A tehetséges futó két számban is rajthoz állt, és mindkettőben dobogóra léphetett, amelyre még nem volt példa csömöri atléta esetében, így mindenképpen jár a hatalmas dicséret neki, és edzőjének, Berendi Antalnak is! Az első nap 2000 méter akadályban nyújtott kiemelkedőt, egyéni csúcsot futott, 14 másodperccel javította meg saját rekordját és ezüstérmet szerzett. Egy nappal később, 3000 méteren szintén javított, ekkor 10 másodperccel, ezzel a teljesítménnyel pedig bronzérmet nyert. Két nap alatt két ragyogó érem - gratulálunk!