Az országos atlétika Diákolimpia döntőjében volt érdekelt a CsömörSport középtávfutója, Csák Tamás, aki két számban is rajthoz állt a versenyen. Büszkeséggel töltheti el, hogy mindkét távon megdöntötte egyéni csúcsát!

Győrben rendezték meg az országos atlétika Diákolimpia döntőjét, ahol a CsömörSport színeiben folyamatosan remeklő Csák Tamás is elindult. Tehetségünk 1500 méteren és 800 méteren is odaállt a rajthoz: előbbin 5. lett 4:06:96 másodperces idővel, ráadásul 3 másodperccel megjavította egyéni csúcsát. A másik távon, 800 méteren 2 másodperccel futott jobbat eddigi egyéni csúcsánál, 1:58:71 másodperces idejével a hatodik helyen végzett. Ezen a távon először futott két percen belül, ezzel edzője beszámolója szerint a valaha volt legjobb csömöri eredményt érte el a Diákolimpiák történetében!