Zalaegerszeg adott otthont az atlétikai váltófutó országos bajnokságnak, ahol 4x1500 méteren a junior férfiaknál bronzérmet szerzett a Csömör KSK színeiben induló csapat: Csák Tamás, Józsa Botond, Marczika András és Szűcs Botond!

Június első hétvégéjén Zalaegerszegre költözött a „sportok királynője”, a város atlétikai centruma adott otthont a hagyományosan mindig nagy sikerű, izgalmas versenyeket hozó atlétikai váltófutó országos bajnokságnak. A bajnoki címekért 173 csapat versengett, megszakítás nélkül, a 4x100 m váltóktól egészen a 4x1500 m stafétákig. A korosztályokat tekintve a felnőttektől egészen az újoncokig, minden korcsoport érdekelt volt a bajnoki küzdelmekben. A Csömör KSK színeiben Csák Tamás, Józsa Botond, Marczika András és Szűcs Botond bronzérmet nyert a junior férfiak mezőnyében a 4x1500 méteres távon.