Európa egyik legjobb utánpótlás-válogatottja, Portugália U18-as együttese ellen meccselt hazánk korosztályos gárdája a Csömöri Sportcsarnokban. Frank Tamás fiai sajnos kikaptak, de sokat tanulhatnak ebből a vereségből, sőt, szerdán javíthatnak!

A magyar válogatott kezdte a portugálok találkozót és sokáig jól is tartotta magát, de egy távoli klasszisgóllal a félidő közepén megszerezték a vezetést a vendégek. Egy perccel később egy magyar labdaszerzés utáni gyors kontra végén sikerült az egyenlítés, de a szünetig még újabb két portugál gólnak lehettünk szemtanúi. A magyarok még felzárkóztak 2-4-re egy ragyogó góllal, de a találkozó hajrája már a látogatóké volt, akik fölényessé tették sikerüket. A vége 2-8 lett, bízunk benne, hogy a "visszavágón" javítanak a srácok.