Kerékpár

2018 08. 16.

Izgalmasan alakul csömöri szempontból a 39. Tour de Hongrie nemzetközi országúti kerékpárverseny: jelenleg Dina Mártonon feszül a fehér mez, amely a legjobb magyar bringást illeti! A Pannon Cycling Team fölényesen vezet a magyar csapatok között.

2018 08. 14. Rajtol a Tour de Hongrie!

Sztárparádé várható az idei Tour de Hongrie országúti kerékpárversenyen, amelyen a színtiszta magyar csapattal, köztük csömöri esélyesekkel áll rajthoz a Pannon Cycling Team együttese. Komoly célokat fogalmaztak meg a viadal előtt...

2018 08. 07. Aranyági arany

Az Erdélyben megrendezett Herneacova XCO C2 hegyibringás futamon pattant nyeregbe a csömöri Valter Attila, a nemzetközi versenyen pedig újabb fantasztikus győzelmet aratott! A szintén a Cube-Csömört képviselő Dina Márton ezüstérmet szerzett a viadalon.

2018 07. 29. Hatalmasat hajtottak

Ausztriában, egészen pontosan Graz mellett rendezték meg a hegyibringások utánpótlás Európa-bajnokságát, ahol két csömöri kerékpárosért is szoríthattunk. A bivalyerős U23-as mezőnyben Valter Attila végzett a legelőkelőbb helyen a magyarok közül.

Emlékszem, Sopronban

Három érmet szereztek a csömöri hegyibringások a Sopronban megrendezett 2018. évi MTB XCO magyar bajnokságon, ahol látványos sziklakertekkel és ugratókkal tűzdelt, körönként 202 méter szintet tartalmazó erdei pályán versenyzett a mezőny.

A két csömöri, Dina Márton és Valter Attila nagyszerű eredményt értek el az országúti kerékpáros Európa-bajnokságon: Dina 8., Valter 9. lett az U23-asok között a 140 kilométeres mezőnyversenyen. A remek Eb után érthetően feldobódottan értékeltek.

Kihozták a maximumot

Nem sikerült a legjobban a Cube-Csömör hegyibringásai számára a zalaegerszegi Restart Kupa MTB XCO C2 verseny, annak ellenére, hogy a mieink mindent megtettek a tisztes szereplésért. A Takács-testvérek kis híján így is dobogóra állhattak.

Hétvégén a csehországi Brno és Zlín környékén rendezték meg a junior és az U23-as korosztálynak az országúti kerékpárosok Európa-bajnokságát, ahol két csömöri versenyző, Dina Márton és Valter Attila is a legjobb tíz között ért a célba!

Szavazz a legjobbakra!

Az idei, VI. Csömöri Bringafesztivál fotópályázatára ismét számtalan nagyszerű felvételt küldtek be művészi hajlamú pályázóink. Most a szavazókon és a zsűrin a sor, hogy döntést hozzanak! Augusztus 5-ig várjuk a szavazatokat!

A Cube-Csömör bringásai közül hárman indultak a XIX. Duna Maratonon, ahol Szatmáry András hosszú távon győzött a felnőttek között, Buruczki Szilárd pedig ezüstérmes lett. Az esztergomi versenyen a Master2 korosztályban is szereztünk dobogós helyet.