Kerékpár

2018 04. 21.

Nem sok hiányzott a 100%-os csömöri szerepléshez a III. Kellys Sefag Zselic MTB Maratonon, ahol Buruczki Szilárd és Csámpa Tibor is dobogóra állhatott - ráadásul sorrendben egy ezüst- és egy aranyérmet nyertek a nagyszerűen megrendezett versenyen.

2018 04. 19. Dina nem lassít

A magyar hegyikerékpár-válogatott tagjai a hétvégén C2-es versenyen vettek részt a csehországi Teplicében. A közepesen nehéz pályán közel 80 induló állt rajthoz volt, de a nagyszerű formában lévő csömöri Dina Márton így is elcsípte a dobogó alsó fokát!

2018 04. 16. Kéz a kézben Nagykovácsiban

Vasárnap Nagykovácsiban az utánpótlás bringások számára is elkezdődött a mountainbike-os szezon, amely csömöri szempontból remekül indult, hiszen az U19-es korosztályban Takács Zoltán és Máté kéz a kézben nyerték meg a versenyt!

2018 04. 12. A horvát tengerparton

Horvátországban álltak rajthoz hétvégén a Cube-Csömör hegyibringásai előbb az XCO Premantura Rocky Trail, majd az XCM Kamenjak Rocky Trail elnevezésű versenyen. A nemzetközi mezőnyben mindkét nap Dina Márton végzett a legelőkelőbb helyen a magyarok közül.

Végig az élbolyban

Húsvétkor sem pihentek bringásaink, akik a Pannon Cycling Team színeiben Szlovéniában tekertek a GP Adria Mobil UCI 1.2 kategóriájú országúti versenyen. A 185 kilométeres távon a két legeredményesebb magyar Valter Attila és Dina Márton lett!

Dobogón az U23-ban!

Ausztria szívében, Langenloisban vett részt a Cube-Csömör hegyikerékpárcsapata a Kamptal-Klassik-Trophy elnevezésű rangos hétvégi versenyen. Dina Márton ragyogó teljesítménnyel dobogóra állhatott az U23-asok mezőnyében.

Add haza adód 1%-át!

Már a csömöri kerékpárosoknak is adható az SZJA-ból felajánlható század, ezért a Cube-Csömör reklámkampányt indított "Add haza adód 1%-át!" címmel! Az adóbevalláskor jutassa a személyi jövedelemadó szabadon felajánlható 1%-át bringásainknak!

Ahogy korábban megírtuk, a Magyar Kerékpáros Szövetség döntésének értelmében az idei szezontól kétnaposak lesznek a rangosabb XCO-versenyek, így június 16-17-én a 6. Csömöri Bringafesztivál is. Íme, a versenykiírás, amely már elérhető a verseny honlapján.

A Csömöri Bringafesztivál rendszeres vendége és önkormányzatunk támogatottja, Cseuz László újabb tervet vett a fejébe! Ha az egészsége is megengedi, akkor a nyolcadik olimpiájára is biciklivel megy, 2020. május elsején indul Tokióba. Hetvenhat évesen...

Az időjárás ugyan nem kegyelmezett a 2.2-es Istrian Spring Trophy mezőnyének, a csömöriekkel felálló Pannon Cycling Team azonban nem panaszkodhat, mert remek eredményeket szállítottak Horvátországból. Valter Attila a 18. helyen zárt az összetettben.