A horvát tengerparton

Horvátországban álltak rajthoz hétvégén a Cube-Csömör hegyibringásai előbb az XCO Premantura Rocky Trail, majd az XCM Kamenjak Rocky Trail elnevezésű versenyen. A nemzetközi mezőnyben mindkét nap Dina Márton végzett a legelőkelőbb helyen a magyarok közül.

A Cube-Csömör hegyikerékpáros csapata Horvátországba utazott a hét végén, hogy részt vehessen az XCO Premantura Rocky Trail, majd másnap az XCM Kamenjak Rocky Trail versenyen. Szombaton a 98 indulóból 8 magyar állt ott a rajtnál, akik közül Dina Márton érkezett a leghamarabb a célba, miután a 15. legjobb időt tekerte. Ezzel a teljesítményével szerzett egy ranglistapontot! A versenyt az olasz Luca Braidot nyerte.

Vasárnap még jobb formában versenyzett a csömöri kiválóság: a 82 kerékpárosból álló mezőnyben (amelyből heten magyarok) a harmadik helyen végzett összetettben, amivel négy pontot kasszírozott. A versenyen a cseh Filip Adel győzött.