A kupasorozatban szerzett hat aranyérem után a cyclocross szakág miskolci országos bajnokságán ezüstérmet nyert a Cube-Csömör színeiben a Master3 korosztályban Rozgonyi Sándor. Buruczki Szilárd ötödikként zárt az elit futamban.

A II. Decathlon Borsodcross részeként rendezték meg Miskolcon a cyclocross országos bajnokságot, ahol 13 korosztályban hirdettek magyar bajnokot. Havas pálya fogadta az indulókat, ami a technikás nyomvonallal kombinálva megalapozta, hogy izgalmas, országos bajnoksághoz méltó versenyt láthassanak a nézők. A Cube-Csömör versenyzői közül elit kategóriában Buruczki Szilárd az ötödik helyen zárt, Master3 korosztályban pedig kisebb meglepetésre Rozgonyi Sándor (az alsó képen balról az első) ezüstérmet érő helyen végzett. Rutinos bringásunk a nyolc állomásos Magyar Kupa-sorozatban hatszor is az élen végzett, és az ob-n is vezetett az első kör után, de végül 12 másodperces különbséggel riválisa nyerte a futamot.