Hazai pályán veszítette el szezonbeli veretlenségét női kézilabdacsapatunk, amely a Hatvani KSZSE elleni rangadón maradt alul a 100%-os listavezetővel szemben. A lányoknak semmi sem sikerült ezen a találkozón, míg a látogatóknak minden bejött.

Az első a másodikkal találkozott a Pest megyei bajnokságban, így a rangadó előtt borítékolható volt a hatalmas csata a pontokért - ehhez képest az első pillanattól kezdve az folyt a pályán, amit a hatvaniak akartak. Az öltözőben ragadtunk, a vendégek pedig átszáguldottak rajtunk, 2-8, majd 7-15 is állt az eredményjelzőn az első félidőben. Sőt, a szünetben sem sikerült rendeznünk a sorokat, így a látogatók 9-25-re is vezettek a fordulás után. Kifejezetten rossz napot fogtak ki a lányok, megijedtek a hatvani kapustól, majd egy idő után elszállt a hitük is a fordításra. A listavezető győzelméhez kétség nem fér, az eredmény azonban túlzó. A következő fordulóban szabadnaposak leszünk, jókor jön a rövid pihenő a csapatnak.

NŐI KÉZILABDA, PEST MEGYE, B-CSOPORT, 9. FORDULÓ
Csömör KSK – Hatvani KSZSE 19–36 (8–19)
2018. november 4. vasárnap, 18.30
Csömöri Sportcsarnok
Gólszerzők: Orbán 4, Kis B. 3, Kőszegi 3, Agárdi 2, Mátrai 2, Nehéz 2, Hullán 1, Iványi 1, Mészáros 1.