Női kézilabdacsapatunk ötgólos vereséget szenvedett az Abonyi KC otthonában a Pest megyei bajnokság felsőházi helyosztójának visszavágóján, így ellenfelünk idegenben szerzett több góllal jutott tovább. A Csömör KSK a hetedik helyért küzdhet meg.

Hazai pályán éppen ötgólos előnyt szerzett női kézilabdacsapatunk az abonyi visszavágóra, ez azonban már a félidőre elolvadt. A szünet után csak eggyel sikerült faragnunk a különbségen, ötgólos vereséget szenvedtünk, de kevesebbet lőttünk Abonyban, mint a vendégek Csömörön, így ellenfelünk idegenben szerzett több góllal jutott tovább. A mieink a hetedik helyért küzdhetnek a folytatásban a százhalombattaiakkal.

NŐI KÉZILABDA, PEST MEGYE, 5-8. HELYÉRT, VISSZAVÁGÓ
Abonyi KC – Csömör KSK 28–23 (14–8)
2019. május 11. szombat, 18.00
Abony
Gólszerzők: Nehéz 7, Szabó 5, Orbán 4, Kis B. 3, Agárdi 1, Iványi 1, Kavrán 1, Tihanyi 1.
Összesítésben: 58–58, idegenben szerzett több góllal jutott tovább az Abonyi KC.