Tenisz

Páros teniszverseny a Sportnapon

Szeptember 21-én várunk téged is partnereddel, pároddal együtt amatőr teniszversenyünkre! A Sportnap keretén belül a versenyen való részvétel díjtalan, de előnevezéshez kötött! A regisztráció az amatőr teniszversenyre már elindult.

Két alkalommal is dobogóra állhatott az ifjú csömöri teniszező, az első helyen kiemelt Jánosi Luca a nyíregyházi korosztályos országos bajnokságon, ahol az U18-as korosztályban egyesben ezüst, míg párosban Punyi Anna oldalán bronzérmet szerzett.

Hetedik hely az Eb-n!

A magyar korosztályos teniszválogatottak közül egyedül a csömöri Jánosi Lucával felálló U18-as lányok jutottak be a csapat Európa-bajnokság döntőjébe. A gárda a franciaországi Granville-ben a kontinens legjobbjai között a 7. legjobb csapatként végzett!

Korai budapesti búcsú

Egyéniben és párosban is az 1. fordulóban búcsúzott a 15 ezer dolláros, salakpályás ETC Budapest Open 2019 főtáblájától a csömöri teniszező, Jánosi Luca, aki ezúttal Gécsek Fanni oldalán nevezett a duók versengésébe.

Hatalmas csatában ezüstérmet szerzett a 2019. évi Szuperliga női csapatbajnokságon a csömöri teniszezővel, Jánosi Lucával is felálló Győri Atlétikai Club együttese. A legjobbnak a fővárosi MTK együttese bizonyult.

Újabb budapesti ITF-versenyen lépett pályára a csömöri teniszező, Jánosi Luca, aki első számú kiemeltként ezúttal egyesben a negyeddöntőig jutott, ott a későbbi döntős cseh Dominika Salkovától kapott ki két szettben.

A fináléig menetelt a csömöri teniszező, Jánosi Luca a hazai rendezésű 12. ETC Cup-Budapest ITF-tornán, ahol a győzelem kapujában párospartnere, Méri Eszter állította meg egy háromszettes meccsen. Párosban az elődöntőben fejezték be a szereplésüket.

Újabb ITF-tornagyőzelmet aratott Szerbiában a csömöri teniszező, Jánosi Luca: Nis városában vesztett szett nélkül diadalmaskodott párosban holland partnerével, Bente Speevel, első számú kiemeltként az egyéni versenyben pedig az elődöntőig jutott.

Ihletett formában teniszezte végig a vajdasági Szabadkán megrendezett OP Subotica ITF-versenyt a csömöri Jánosi Luca, aki első számú kiemeltként egyéniben megnyerte a versenyt, párosban pedig az elődöntőig jutott szlovák partnerével.

A csömöri Jánosi Luca a szlovén Maja Makoric oldalán a döntőbe jutott párosban a marokkói Mohammediában a junior teniszezők számára rendezett salakpályás tornán. A fináléban a Gécsek Fanni-Ekaterina Vinnik duótól kaptak ki két szettben.

Egyre napfényesebb a tavaszi időjárás, kezdődhet a csömöri salakpályás teniszszezon! Az utóbbi néhány nap során a salakos borítás karbantartása megtörtént, a hálók a helyükre kerültek, így ismét bérelhetőek és használhatóak a teniszpályák!

A felnőttek országos bajnokságán is rajthoz állt a 16 éves csömöri Jánosi Luca, aki az első fordulóban győztesen hagyta el a pályát, miután simán legyőzte ellenfelét. Punyi Annával párosban 4. kiemeltként a nyitókörben búcsúztak.