Ob-bronz juniorjainknak

Kecskemét városa adott otthont Magyarország 111. mezei futó bajnokságának, amelyen junior korosztályban a Csömör KSK színeiben bronzérmet nyert a Csák Tamás, Marczika András, Steinbach Ferenc összetételű csapat.

Ezüstök a Sixárdról

Szekszárdon rendezték meg a 6 órás ultrafutó országos bajnokságot, amely mellett egy 2 és 4 órás kiírás, illetve egy 50 kilométeres verseny is szerepelt a programban. Az igazolt csömöri versenyzők közül négyért is szoríthattunk a futamok során.

Kenyai és etióp győzelemmel ért véget a IX. Everling Tavaszváró terepfutóverseny a férfiak, illetve a nők küzdelmében. A fővárosi Naplás-tónál megrendezett versenyen junior-válogatott középtávfutónk, Csák Tamás fölényesen nyert az U20-asoknál.

Hétvégén a budapesti BOK Sportcsarnokban rendezték meg az ifjúsági és junior korosztály fedettpályás országos atlétikai bajnokságát, amelyen a Csömör KSK színeiben a junior-válogatott Csák Tamás 1500 és 800 méteren is rajthoz állt.

Megújult a Csömöri Szabadtéri Sportközpont népszerű terepfutópályájának felülete, kőzúzalék került terítésre, hogy továbbra is bírja a fokozott igénybevételt. Tavasztól a lelkes futók is új lendülettel vehetik majd igénybe!

A Téli Margita 2019 elnevezésű terepmaratoni versenyen állhatott a dobogóra Gödöllőn a Csömör KSK ultrafutója, Bosznay Diána, aki korosztályában hatalmas fölénnyel nyert - jól indult tehát számára az idei kupasorozat.

Március 3-án kerül megrendezésre a hagyományos IX. Everling Tavaszváró terepfutóversenyre a főváros XVI. kerületében, a Naplás-tónál. A délelőtti gyermek-, és iskolai futamok után természetesen az 5*2 km-es SuperSprinttel zárul a verseny!

A fővárosi BOK Sportcsarnok adott otthont a Magyar Atlétikai Szövetség nyílt fedettpályás felnőtt versenyének, ahol a Csömör KSK utánpótlás-válogatott középtávfutója, Csák Tamás az 1500 méteres távon állt rajthoz és egyéni csúccsal zárt.

Ketten is dobogón

Az idei második állomással Etyeken folytatódott a FutaPest terepfutó versenysorozat, ahol a hosszabb távon hárman is rajthoz álltak a Csömör KSK atlétái közül: ketten közülük dobogóra is állhattak korosztályukban a 190 indulót felvonultató mezőnyben!

Ősszel remek eredményekkel ért véget a multiNavigator Hegyifutó Kupasorozat, több csömöri atléta is kimagasló eredményt ért el, a fővárosi Magyar Sportok Házában megrendezett januári gálán pedig átvehették jól megérdemelt elismeréseiket.