Egészen június 11-én szombat reggelig lehet nevezni a II. CsömörSport amatőr teniszversenyre. Az értékes nyeremények mellett remek kikapcsolódási lehetőséget is ígér az egész napos verseny, érdemes tehát odaállni az alapvonalra!

II. CsömörSport amatőr teniszverseny

Versenykiírás

A verseny időpontja: 2016.06.11. szombat 9.00 órától

A verseny helye: Csömöri Szabadtéri Sportközpont, Csömör, Major u. 7-9.

Nevezési határidő: A verseny előtt legkésőbb félórával, és előnevezésben.

Kategóriák: férfi és női, korhatár nincs.

Nevezési díj: 1000.- Ft

Előnevezés e-mailben: gubalu33@gmail.com vagy telefonon: 06-70/281-6443.

Lebonyolítási rendszer:
A résztvevők számától függően egy vagy két csoport, csoporton belül körbejátszással. A csoportelső a másik csoport másodikjával játszik a döntőbe jutásért. A győztesek az első helyért, a vesztesek a 3. helyért. A döntő és bronzmeccs 8 nyert game-ig tart. A csoportmeccsek hat nyert game-ig tartanak 6:6-nál rövidítés. Azonos számú győzelmek esetén a több nyert/kevesebb vesztett game számít.

A verseny díjazása:
1. hely: 7 alkalmas teniszbérlet
2. hely: 5 alkalmas teniszbérlet
3. hely: 3 alkalmas teniszbérlet

A verseny célja: a sportág népszerűsítése és versenyzési lehetőség biztosítása amatőr teniszezők számára.