A nyár elején az eső elmosta a teniszversenyt, az új időpontban, július 28-án szombaton reméljük az égiek is velünk lesznek! A Csömöri Szabadtéri Sportközpontban várunk minden tenisztudását megmérettetni vágyót a népszerű viadalra!

Versenykiírás

A verseny időpontja: 2018.07.28. szombat 9.00 órától

A verseny helye: Csömöri Szabadtéri Sportközpont, Csömör, Major u. 7-9.

Nevezés telefonon és e-mailben - előnevezésben!

Kategóriák: férfi és női egyéni, korhatár nincs. Létszámkorlát: maximum 10-10 fő férfi és női kategóriánként.

Nevezési díj: 1000.- Ft

Előnevezés e-mailben: gubalu33@gmail.com vagy telefonon: 06-70/281-6443.

Lebonyolítási rendszer:
A résztvevők számától függően egy vagy két csoport, csoporton belül körbejátszással. A csoportelső a másik csoport másodikjával játszik a döntőbe jutásért. A győztesek az első helyért, a vesztesek a 3. helyért. A döntő és a bronzmeccs 8 nyert game-ig tart. A csoportmeccsek hat nyert game-ig tartanak, 6:6-nál rövidítés. Azonos számú győzelmek esetén a több nyert/kevesebb vesztett game számít.

A verseny díjazása:

Fődíj: A férfi és a női kategóriagyőztesnek 1-1 db 5000 forintos Decathlon vásárlási utalvány, a további dobogós helyezést elérőknek teniszlabda.