Oda a veretlenség
Hazai pályán szenvedett fájó vereséget női kézilabdacsapatunk a bajnokságban az Inárcs-Örkény KC II. együttesétől. A lányok veretlen sorozatának ezzel vége, azonban továbbra is a dobogóról várhatják a folytatást.
Éremmel térhettek haza
Két különböző távon közel kétszáz lelkes atléta állt rajthoz a XVI. Biomed Tókerülő Futáson, amelynek a Nógrád megyei Palotás adott otthont. A mieink közül Komka Zsuzsanna és Lóczy Mária is éremmel a nyakában ünnepelhetett.
Utazunk a sereghajtóhoz
A szezon első felében súlyos vereségekbe belefutó sereghajtó Túrkevei VSE otthonába utazik vasárnap férfi kézilabdacsapatunk. Az NB II 6. fordulójának zárómeccsén nem lehet kérdés a célunk, magabiztos győzelemmel szeretnénk visszaállni a tabella élére!
Elhízás és sportolás – kéz a kézben
Ép testben ép lélek - új sorozat a CsömörSporton! Dr. Major Zsuzsanna sportdietetikus és Fülöp Ákos sportpszichológus hetente osztja meg hasznos gondolatait, praktikus tanácsait, amelyek sikerrel alkalmazhatóak a sportolók és szüleik számára!
A legszellősebb védelem ellen
Nagypályás focicsapatunk szombaton hazai pályán a mezőny legszellősebb védelmével néz majd farkasszemet. A bajnoki szezonban idegenben nyeretlen Piliscsaba SE ellen folytatnák a srácok a hetek óta tartó remek sorozatunkat.
Lelkesedésből jól állunk
A csömöri atléták közül a fiatalok és a tapasztaltabbak egyaránt futócipőt húztak a Gödöllő melletti Ikladon, ahol legutóbb összegyűlt a FutaPest terepfutóverseny-sorozatának lelkes mezőnye. A mieink közül ráadásul öten is dobogóra állhattak.





