Tizennégy érem a szenior ob-ról
Idén is a mátyásföldi Ikarus-pálya adott otthont a szenior atlétikai országos bajnokságnak, amely nem kevesebb, mint tizennégy csömöri dobogós helyezést tartogatott szakosztályunk tagjainak a különböző számokban és korosztályokban.
A bajnoki szezon legjobbjai
A Csömör KSK-Isaszegi SE labdarúgó-mérkőzés szünetében ismét sor került a hagyományos díjátadóra, de fociutánpótlásunk legjobbjai ezúttal a teljes előző szezonban nyújtott teljesítményük alapján vehették át elismeréseiket a különböző korosztályokban.
Két csömöri arany a Balatonról!
Az idei dm Balaton Run keretében több csömöri atléta is futócipőt húzott Zamárdiban. A Csömör KSK színeiben induló Vigh Zoltán a férfiak mezőnyében győzött a félmaratoni távon, Zólyomi Kinga pedig a nők között egyéni csúccsal diadalmaskdott.
Négy csömöri a dobogón
A Baranya megyei Magyarhertelenden rendezték meg a felnőtt és az utánpótlás korcsoportok számára kiírt hegyi országos bajnokságot. A csömöri bringások közül négyen is felállhattak a dobogóra: Burgermeister Olivér annak is a tetejére!
Trófeák a legjobbaknak
A hétvégi Sportnapon díjazták az elmúlt szezon korosztályos legjobbjait a Csömör KSK kézilabda-utánpótlásában. A fiatal tehetségek szurkolóink gyűrűjében vehették át jól megérdemelt elismeréseiket a Csömöri Sportcsarnokban.
Egyéni csúcs a pécsi ob-ról
Szombaton és vasárnap Pécs volt a házigazdája az U16-os atléták országos bajnokságának. A remek hangulatú viadalon a lányok kalapácsvető számában és a fiúk 3000 méteres futamában is volt csömöri érdekeltség.





