Valter megvédte a címét
Néhány napon belül már a második magyar bajnoki aranyérmét gyűjtötte be a csömöri bringás, Valter Attila, aki vasárnap imponáló magabiztossággal védte meg a címét az országúti kerékpárosok országos bajnokságának férfi mezőnyversenyében.
Hatodikként zártunk az Európai Játékokon
Kiváló gyakorlattal, a főbb elemeket hibátlanul bemutatva szerepelt a csömöriekkel felálló magyar válogatott, így a hatodik helyet szerezte meg az akrobatikus csapat fináléban az Európai Játékok Oswiecimben zajló szinkronúszó Európa-bajnokságán.
Tovább tart a remek forma
Tartja remek formáját a Csömör KSK atlétája, Pásztor Attila, aki a FutaPest terepfutóverseny-sorozat legutóbbi állomásán, Salgótarjánban is nyerni tudott a korosztályában. A csömöriek közül rajta kívül Komka Zsuzsanna is felállhatott a dobogóra.
Ismét magyar bajnok!
Idén is a Debrecenhez közeli Bocskaikert adott otthont az országúti kerékpárosok időfutam országos bajnokságának: az elit bajnoki trónra 2019 után ülhetett vissza a csömöri Valter Attila, aki bő 50 kilométer/órás átlagsebességgel száguldott!
Földrengető kettős győzelem
Magabiztosan nyerte a Nógrád vármegyei Ilinyben rendezett VIII. Földrengető terepfutást a Csömör KSK színeiben induló Komka Zsuzsanna. Az 5 kilométeres távon remek atlétánk bő másfél percet vert az ezüstérmesre. És nem ez volt az első sikere aznap...
Három ezüst a Bükkből
Kazincbarcikán folytatódott az egyre nagyobb népszerűségnek örvendő Borsod MTB Series. A csömöri bringások Sipos Borisz, Urbán Janka és Szatmáry András jóvoltából három, szépen csillogó ezüstéremmel zártak!





