Félmaraton a Zúzmarán
Ragyogóan hangolt a 2022-es évre a csömöri atlétika-szakosztály örökmozgó futója, Szoboszlay Tamás, aki remek időeredménnyel és helyezéssel teljesítette a VII. Zúzmara Félmaratont a csípős fővárosi hidegben.
Zárásként: aranyérem
A Lupa Beach-en nyitották és ott is zárták a hazai szezont a cyclocrossosok, akik hazánk leghomokosabb pályáján mérhették össze tudásukat. A Cube-Csömör bringásait ezúttal az U19-es női mezőnyben aranyéremmel záró Zsidai Lilla képviselte.
Legyél fitt – csatlakozz a programhoz!
Egészséges étrend és mozgásgazdag mindennapok - kezdjünk bele együtt a sportos életmódváltásba! Hamarosan indul a CsömörSport Legyél fitt programja: mérések, tervek és konzultációk a témakörök szakértőivel! Bővebb információ hamarosan!
Családias hangulatban
Hagyományteremtő szándékkal rendeztük meg az I. Csömöri farsangi terematlétika-versenyt, amelyre két fővárosi klub, a Postás SE és a REAC-SISE is nevezett. Az U12-es korosztályban szereplő gyerekek közül mindenki éremmel távozott!
Irány a nyolcadik olimpia!
Az elmúlt években többször kijelentette, hogy abbahagyja, de a sport iránti szeretete és elhivatottsága végül sosem engedte, hogy leszálljon a kerékpárról. Cseuz László eldöntötte: 2024-ben a párizsi olimpiára is két keréken érkezik!
Elnapoljuk a Sportbált
Január elején a vírushelyzet miatt egyeztetést tartottak a csömöri intézmények vezetői az önkormányzattal. Minden résztvevő egyetértett abban, hogy zenés, táncos rendezvények nem kerülnek megrendezésre ebben az időszakban, így a Sportbált is elnapoljuk.





