Eldöntötték, megkerülték
Idén is kiemelt népszerűségnek örvendett a XV. Ultrabalaton, a magyar tengert megkerülő egykörös verseny, Közép-Európa leghosszabb futóversenye, amelyet egyéniben, váltóban, vagy bringával teljesíthettek a résztvevők - többek között a Csömör KSK atlétái.
A legjobb magyar
A csömöri Szatmáry András remekelt a 47. Gemenc Nagydíj országúti kerékpáros versenyen, amelyen a Epronex-Gesu Bikewear II színeiben pattant a nyeregbe. Legjobb magyarként a fehér trikót is magára ölthette!
Mind a ketten érmesek
A FutaPest terepfutóverseny-sorozat Várgesztesen folytatódott, ahol a szokásoknak megfelelően két táv közül választhattak az indulók. Két atléta képviselte a Csömör KSK szakosztályát, mindketten dobogóra állhattak a korosztályukban.
Túl a bemutatkozáson
A Csömör KSK öttusaszakosztálya részt vett a Vácott megrendezett Kéttusa Magyar Kupa IV. fordulójában, majd másnap, a Laser Run Magyar Kupa 3. fordulójában. A gyerekek kitettek magukért és emlékezetes pillanatokkal örvendeztették meg szüleiket!
Megjárták a világbajnokságot
A romániai Pitestiben rendezték meg a maraton kajak-kenu világbajnokságot. A szakág idei legfontosabb viadalán a magyar és a nemzetközi mezőny legjobbjai mind részt vettek, többek között az Őry Zsomborral egy hajóban induló csömöri Solti László.
Két érem az ob-ról
Nagy érdeklődés mellett zajlott a tornászok Duna Aszfalt országos bajnoksága a Központi Tornacsarnokban. A szerenkénti döntők első napján ugráson ezüstérem került a csömöri Péter Sára nyakába, másnap a gerendán pedig bronzmedált szerzett.





