Ilyen volt 2021. augusztus
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt az augusztus CsömörSport szemmel. Elkezdték a szezont focistáink, Eb-n és vb-n is jártak bringásaink, Balaska ismét országos bajnok!
Csökkentett üzemmódban
Az olaszországi Val di Sole adott otthont a hegyibringások világbajnokságának. Az előzetes tervek ellenére a mieink nem tudtak rajthoz állni a csapatváltóban, mivel a csömöri Takács Valent Márk megsérült a vb előtt, így nem lett meg a szükséges létszám.
Jön a X. Fábián Ferenc emléktorna!
A hagyományoknak megfelelően a Fábián Ferenc emléktornával indul az ősz Csömörön, ahol férfi kézilabdázóink mellett a Csepel DSE, a Gödöllői KC és a Tököl VSK lép pályára. Az idei torna alkalmával tizedszer emlékezünk helyi legendáinkra!
Korosztályos érmek a Felvidékről
Két csömöri atléta is rajthoz állt a felvidéki Kiskürtösön rendezett utcai futóversenyen: Komka Zsuzsanna és Zólyomi Kinga is a 10 kilométeres távra nevezett és mindketten csillogó éremmel a nyakukban távoztak az eredményhirdetésről.
Folyton pattogott a labda
Augusztus végén idén is nyárbúcsúztató focitáborral készültünk a Csömöri Szabadtéri Sportközpontban! Edzések, sportprogramok és sok vidámság várta a lurkókat Gidály Mihály edző vezetése mellett, egész nap pattogott a labda!
Rangos emléktornára készülünk
Hetedik alkalommal ad otthont a Csömöri Sportcsarnok a Tóth Ilona női kézilabda emléktornának: az FTC Kézilabda Akadémia mellett a Rákosmenti KSK és a XVI. kerületi KMSE, illetve a házigazda Csömör KSK együttese szerepel az idei kiírásban.





