Csömöri érmesek: négyből négy
Ha valahol FutaPest terepfutóversenyt rendeznek, ott a Csömör KSK atlétái az érmek nagy részét besöprik. Így történt Vácszentlászlón is, ahol mind a négy indulónk, Komka Zsuzsanna, Lóczy Mária, Mayer Anett és Trnka Zoltán is dobogóra állt.
Rajtoltatás a V4-en
Lezajlott a Visegrád 4 Kerékpárverseny: a Valter Attila által elindított magyarországi szakasz után Szlovákia, majd egy hét különbséggel Csehország és Lengyelország volt a sorrend. A csömöriek közül Sylvesterért, Szatmáryért és Vockért szoríthattunk.
Győzelem Békésszentandráson!
A kajak-kenu maraton szakág egyik legjobbja, a csömöri Solti László volt a leggyorsabb K1 férfi 10 000 méteren a Békésszentandráson rendezett 50. Simon Fiala Emlékversenyen! A Vasas SC kajakozója az aranyérem és a trófea mellett pénzdíjat is átvehetett.
Rátettünk egy lapáttal
A Csömöri Bringafesztivál idén is a kistérségi kerékpáros körtúrával zárult, amelyen ezúttal is rendkívül lelkes brigád tekerte végig a közel 80 kilométeres távot a tikkasztó melegben. Köszönjük a részvételt, ősszel újra találkozunk!
Történelmi Bringafesztivál
Több szempontból is történelmi volt az idei Csömöri Bringafesztivál: a rekordszámú nevező, az először megrendezett XCC ob és az utánpótlásközpont alapkőletétele is emelte a hétvége fényét! Ráadásul három csömöri aranyérem is született a Bulgárkertben!
Alapkőletétel és ob-érmek
Az ünnepélyes körülmények között elhelyezett időkapszulával hivatalosan is letették a Csömöri Bringaközpont és Bringaakadémia alapkövét, majd az XCC (Short Track) országos bajnoksággal kezdetét vette az idei Bringafesztivál!





