Ezüstérem az időfutam bajnokságról
Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is Debrecen közelében, egy teljesen sík pályán rendezték az országúti bringások országos időfutam bajnokságát. Az elit férfiaknál a Groupama-FDJ színeiben nagy csatában ezüstérmet szerzett a csömöri Valter Attila.
Kezdődik a felújítás
A focibajnokságok lezárultával megújulhat a Csömöri Szabadtéri Sportközpont élőfüves labdarúgópályája. Június 17-től elkezdődik a teljes gyepfelület felújítása, így a július 20-ig tartó munkálatok ideje alatt a fűre lépni tilos!
Köszönjük, srácok! – videó
A CsömörSport médiastábja mozgóképen is megörökítette a Valter Attila és Dina Márton számára a fővárosi Hősök terére szervezett ünnepséget. Az összefoglalóban Válé Flóriánon és Eisenkrammer Károlyon kívül Révész Máriusz is megosztotta gondolatait.
Nagy egyéni csúcs az U23-as ob-ról
Brutálisan erős mezőny gyűlt össze a Miskolcon rendezett U23-as atlétika országos bajnokságon, ahol a Csömör KSK hosszútávfutója, Vigh Zoltán fantasztikus teljesítménnyel, 12 másodperccel javította meg egyéni legjobbját 5000 méteren!
Szezonzáró és díjátadó
A bajnokságok lezárultával a Csömör KSK kézilabda-szakosztálya megtartotta hagyományos szezonzáróját, amelyre idén a Csömöri Sportcsarnokban került sor. A rendhagyó eseményen az év legjobbjai is megkapták elismeréseiket.
Közrefogták a győztest
Idén is a Crosskovácsi Maraton keretein belül rendezték az MTB XCM országos bajnokságot, amelyen az U17-es korosztályban két csömöri bringás is dobogóra állhatott: Feldhoffer Bálint és Tóth Márkó egyaránt remekeltek!





