Pont nélkül maradtunk
Nem jött össze a pontszerzés a tikkasztó forróságban: a valkóiak ünnepelhettek nagypályás focicsapatunk ellen a veretlenek csatájának végén a bajnokság 3. fordulójában. Jövő héten két alkalom is nyílik a javításra.
A legsportszerűbbek!
Kilencedszer rendezték meg Csömörön a Tóth Ilona kézilabda emléktornát, ahol Turák Csaba vezetésével negyedikként végzett női felnőttcsapatunk. Az aranyérmet a Szent István SE szerezte meg, a legsportszerűbb csapat a csömöri lett.
Ezüstéremmel hangoltunk a szezonra
Döntőbe jutott, majd ezüstéremmel zárta a XII. Fábián Ferenc férfi kézilabda emléktornát a Csömör KSK együttese. A győzelmet az először részt vevő Diósgyőri VTK szerezte meg, a torna legjobb mezőnyjátékosa cím ifjú tehetségünké, Gulyás Gergőé lett.
Hibátlanok csatája
Szezonbeli első idegenbeli bajnoki mérkőzésére Valkóra utazik vasárnap nagypályás focicsapatunk. Több fontos hiányzóval is számolnia kell a szakmai stábnak, amely nem könnyíti meg a feladatunkat a két győzelemmel rajtoló ellenfél otthonában.
Hazai pályán rajtolunk
Elkészült a Pest vármegyei II. osztályú női kézilabda-bajnokság alapszakaszának a sorsolása: a mieink idén is a vácrátótiak ellen kezdik a hosszú sorozatot, de ezúttal hazai pályán. Turák Csaba fiatal erőkből álló együttesére komoly feladatok várnak.
Vuelta a Espana – Valter a csapatban!
Hivatalossá vált, amit eddig csak sejteni lehetett: a csömöri Valter Attila is ott lesz a holland Jumbo-Visma csapatában az idei Vuelta a Espana spanyol országúti kerékpáros körversenyen. Klasszisunk ezzel már a második háromhetesét is kipipálhatja!





