Ötödik hely az U18-as női kosár Eb-n
A konyai női U18-as kosárlabda Európa-bajnokságon a magyar válogatott 57-44-re legyőzte Törökországot a helyosztón, így Völgyi Péter csömöri tehetségekkel felálló együttese a rendkívül értékes 5. helyen zárta a kontinenstornát.
Nagy egyéni csúcs
Budapest belvárosában, a 29. K&H Mozdulj! futóest keretében több csömöri atléta is futócipőt húzott: a 10 kilométeren induló Zólyomi Kinga és a félmaratoni távot teljesítő Kálóczi-Tóth Magdolna is a dobogó tetejére állhatott a korosztályában.
Értékes tapasztalat
Komoly nemzetközi mezőny érkezett a junior korcsoport idei legfontosabb magyarországi tornájára: 5 kontinens 26 országának 367 judósa lépett tatamira a paksi junior judo Európa-kupán. Többek között a KSI SE színeiben a csömöri Péter Fruzsina is.
Kizárás – az első helyről
A Magyar Öttusa Szövetség szervezésében Vácott került sor a Magyar Kupa 4. fordulójára, amelyen a Csömör KSK két utánpótlás-sportolója is rajthoz állt. Az U10-es korosztályban Matuz Emese és Blanka is szépen teljesített.
Két éremmel zártak
Tartja remek formáját a Csömör KSK atlétája, Pásztor Attila, aki a FutaPest terepfutóverseny-sorozat legutóbbi állomásán, Nógrádban is nyerni tudott. A csömöriek közül rajta kívül Komka Zsuzsanna is felállhatott a korosztályában a dobogóra.
Címvédőként bronzérmesek
Idén is a Tamási Kerékpáros Napok égisze alatt zajlott az országúti kerékpárosok 2023-as utánpótlás országos bajnoksága, ahol a Cube-Csömör több kiválósága is nyeregbe pattant. Greman Szonja és Tóth Márkó címvédőként egyaránt bronzérmet szerzett!





