Jó erőben kezdte az évet
Spanyolországban került sor Valter Attila idei első országúti kerékpáros versenyére. A francia Groupama-FDJ csömöri bringása a Valenciai Körverseny királyetapján bekerült a nap szökésébe, majd összetettben végül a 24. helyen végzett!
Nagyra nyílt az olló
Mindkét félidőben jobbnak bizonyult női kézilabdacsapatunknál a középmezőnyhöz tartozó Solymári SC a Pest megyei bajnokság 13. fordulójának zárómeccsén, így a szezon során másodszor sem tudtuk megnehezíteni ellenfelünk dolgát.
Vas-akarat a nyeregben
Az idei szezontól a kiskunlacházi Vas család két tagja is csatlakozott a Cube-Csömör bringáscsapatához. Mostantól az olimpiai negyedik helyezett Vas Kata Blanka édesapja, Péter és öccse, Barnabás is klubunk hírnevét öregbíti!
Szakosztályvezetőként is csúcsra tör
Munkához látott a Csömör KSK szakosztályvezetőjeként NB II-es férfi kézilabdacsapatunk vezéregyénisége, Bakos György. A komoly élvonalbeli rutinnal rendelkező csömöri játékos konkrét tervekkel vágott neki az új kihívásoknak.
Ideálisak az edzéskörülmények
A festői spanyol üdülőszigeten, Gran Canarián edzőtáborozik a Cube-Csömör bringáscsapata. Juhász Zsolt edző vezetésével 16 napot tölt a társaság a hegyekben, ahol az állóképesség fejlesztése és komoly tesztek elvégzése a cél.
Rögtön egy aranyérem
A ceglédi Ungvári Miklós Judoközpontban rendezték meg az esztendő első hazai judoviadalát. A felnőtt és junior országos rangsorversenyen büszkék lehetünk a csömöri Péter Fruzsina által, a KSI SE színeiben szerzett aranyéremre!





