Ilyen volt: 2022. január
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt a január CsömörSport-szemmel. Valter Attila ott lesz a Grande Partenzán, állnak a csömöri kandeláberek, hét érem a cyclocross ob-ról!
Egymás ellen kezdtük az évet
Mind a kettő csömöri pingpongcsapatunk hazai környezetben kezdte az esztendőt: egymás ellen léptek asztalhoz az év első bajnoki mérkőzésén! Hasonlóan az őszi derbihez, megint a "vendégek" örülhettek a Pest megyei bajnokság I/BC Észak-csoportjában!
„Jobb vagyok, mint tavaly ilyenkor!”
A spanyolországi szezonrajt előtt a Sportrádió stúdiójában járt a csömöri országúti kerékpáros, Valter Attila. A téma természetesen a Magyarországról rajtoló Giro d'Italia volt, amely nem túlzás, egész hazánkat lázban tartja!
Elrajtolt a tavasz női kéziseinknek
Lejátszotta idei első bajnoki mérkőzését ezer sebből vérző női kézilabdacsapatunk. Az Alsónémedi SE elleni, őszről elhalasztott hazai találkozón meglehetősen szűk kerettel álltunk fel, így nem tudtuk megnehezíteni a dobogós vendégek dolgát.
S-portré: a sorozat újabb epizódjai!
A hagyományteremtő céllal indított S-portré rovatunkban portrésorozat keretében mutatjuk be csömöri edzőinket, illetve csapatkapitányainkat - minden hónapban más került rivaldafénybe. A 2022-es év elején összeszedtük az egyes epizódokat!
Magyarország rózsaszínben!
A május 6-án Magyarországról induló idei Giro d’Italia rajtja előtt 100 nappal Olaszországban és hazánkban is rózsaszínbe borultak az útvonal menti rajt- és célvárosok nevezetességei. Ennek apropóján a budapesti Hősök terén tekertek Valter Attiláék!





