Új ügyvezető – tele tervekkel!
November elején nagy lendülettel állt munkába a Csömöri Sport és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft. újabb ügyvezető igazgatója, Solti László. Interjúnkban az első benyomásokról, a kajakpályafutásáról és a csömöri terveiről beszélgettünk.
Parádés olasz kiküldetés
Észak-Olaszországba utazott a Csömör KSK remek formában lévő atlétája, Tóth Magdolna, hogy rajthoz álljon a komoly hagyományokkal rendelkező Verona Marathonon. A 20. alkalommal megrendezett félmaratoni viadalon korosztályában a negyedik helyen zárt!
Utazunk a sereghajtóhoz
Szombat délután a fővárosi sereghajtó Rév TSC otthonában vendégszerepel férfi kézilabdacsapatunk. A csömöri együttesnek minden megszerezhető pontra szüksége van az őszi bajnoki hajrában, így ezúttal is a két pontért kelünk útra.
Összehozta őket a padbol
Szakmai beszélgetés, illetve a padbol megismerése céljából szervezett találkozási lehetőséget az MLSZ Pest Megyei Igazgatósága. A programon a megyei felnőtt bajnokságok élklubjainak képviselői vettek részt - Csömörről Kiskapusi Balázs és Illés Károly!
Bronzérmes csömöri judósok
Harminckilenc egyesület 129 versenyzője vett részt a judósok idei felnőtt magyar bajnokságán Zalaegerszegen. A női 63 kilogrammban Péter Fruzsina, míg a serdülő fiúk 60 kilogrammos mezőnyében Lénárt Levente szerzett bronzérmet!
Mindenki hozott az aranyból
Ködös, hideg, párás időjárási körülmények között került sor a fővárosi Ikarus-pályán a szenior korosztály országos téli dobóbajnokságára. A Csömör KSK színeiben induló atléták közül mindenki nyert legalább egy aranyérmet az eredményhirdetésen.





