Ezüstérem a csapatbajnokságról
A győri Olimpiai Sportparkban rendezték az idei utolsó hazai tornaversenyt, amelyen természetesen a csömöri Péter Sára is részt vett: a Postás SE B-csapatának tagjaként ezüstéremmel zárt a hölgyek szuper csapatbajnokságának összetettjében!
Volt mit ünnepelni!
A bajnokságok lezárultával a Csömör KSK labdarúgó-szakosztálya is megtartotta hagyományos szezonzáróját, amelyre idén a csömöri Zöldfa Vendéglőben került sor. A rendhagyó eseményen az értékelés után egy finom vacsora következett.
Dobogósok a Pilisben
Pilisszentkereszten folytatódott a FutaPest terepfutóverseny-sorozat, ahol a szokásoknak megfelelően két táv közül választhattak az indulók. Négy atléta képviselte a Csömör KSK szakosztályát, akik közül mindannyian dobogóra állhattak a korosztályukban.
Három évet ad még magának
A kétszeres világbajnok csömöri kajakos, Balaska Márk nem volt elégedett az elmúlt szezonjával. A jövőben a K-2 200 méterre és az ötszázra fókuszál, tervei szerint Birkás Balázzsal, vagy Csizmadia Kolossal is el tudná képzelni magát a hajóban.
Győzelemmel zártuk az évet
Remekül kézben tartotta a Péceli SSE elleni szezonzáró mérkőzést nagypályás focicsapatunk, magabiztosan nyert a gárda hazai pályán, a három ponttal pedig fellépett a dobogó második fokára! Gidály duplája után Krizsán találatával zárult az esztendő!
Bajnoki cím Ausztriából
Osztrák bajnoki aranyéremhez segítette az LZ Multikraft Wels judósait a csömöri olimpiai bronzérmes Tóth Krisztián, akinek a hathatós segítségével 1977 után végzett ismét a dobogó legfelső fokán a Linz és Salzburg között fekvő város csapata.





