Fantasztikus sikerről számolt be a Csömöri Mátyás Király Általános Iskola: kiemelkedő sikert értek el tanulóik a Diákolimpián! A kecskeméti atlétika többpróba országos döntőjén a III. korcsoportos fiúcsapat fantasztikus versenyzéssel a második helyen végzett, míg egyéniben Szemler Zente bizonyult az ország legjobbjának!

Hatalmas teljesítmény, amelyre méltán lehetünk büszkék. Íme, a csapat tagjai: Szemler Zente (7.a), Bozsik Koppány László (6.c), Doros Máté (6.c), Juhász Botond (6.a), Kulifai Botond (7.a) és Kulifai Soma (7.a).

Gratulálunk!