Ismét nyertek kézilabdás lányaink Még a központi nyilvántartásba sem kerültek be a pontos eredmények, de mi már tudjuk, hogy nyertek lányaink a 2014. március 31. gödöllői meccsen, megverték a hazai pályán játszó Főnix SE-t! admin2024-10-08T08:41:42+02:002014.04.01.|KÉZILABDA| Oszd meg, válassz platformot! FacebookXRedditLinkedInWhatsAppTelegramTumblrPinterestVkXingEmail: Ajánlott bejegyzések Ezüstérem a jubileumi, 50. Velence Kupán Galéria Ezüstérem a jubileumi, 50. Velence Kupán Éremátadás a Hősök terén Galéria Éremátadás a Hősök terén Ötödikként zártunk Galéria Ötödikként zártunk Itthon zárjuk a bajnokságot Galéria Itthon zárjuk a bajnokságot