Gólgazdag győzelem
Sorozatban negyedik meccsén győzött magabiztosan a Pest megyei bajnokságban női kézilabdacsapatunk, ezúttal a tápiószentmártoni Aranyszarvas SE ellen hazai pályán, így Kavrán Andrea vezetésével továbbra is veretlen a gárda.
Sorozatban negyedik meccsén győzött magabiztosan a Pest megyei bajnokságban női kézilabdacsapatunk, ezúttal a tápiószentmártoni Aranyszarvas SE ellen hazai pályán, így Kavrán Andrea vezetésével továbbra is veretlen a gárda.
Végig igazi derbihangulatban zajlott nagypályás focicsapatunk kistarcsai vendégjátéka, szurkolóink mindent megtettek a győzelemért, a pályán azonban nem segíthettek - sorozatban másodszor is döntetlent játszott a gárda a bajnokságban.
Kétszeres világbajnokok K2 200 méteren, szinte mindenhol nyernek, ahol hajóba szállnak, sikert sikerre halmoznak a kajakozásban - erről beszélgettek Balaska Márkkal és Birkás Balázzsal a FEM3 Café műsorvezetői. Íme, az adás!
Férfi kézilabdacsapatunk hétvégi ellenfele a Ferencváros U23-as együttese lesz az NB II 4. fordulójában. Csömörön eddig egy meccsből egyet nyertünk a bajnokságban, az újabb sikerhez minden tartalékunkra szükségünk lesz a listavezető ellen.
Az idegenbeli bravúr ezúttal elmaradt, a tisztességes helytállás azonban nem - futsalcsapatunk kétgólos vereséget szenvedett Debrecenben az NB I 5. fordulójának nyitómeccsén. A gárda továbbra is a 9. helyen áll a tabellán.
Legutóbb közel három éve vívott hamisítatlan derbit nagypályás focicsapatunk Kistarcsán - azóta ellenfelünk két szezont lehúzott a harmadosztályban - szombaton azonban ismét a szomszédokhoz utazhatunk. Egy biztos: a hangulatra nem lesz panasz!
Atlétika és karate szakosztályunk közösen vett részt a csömöri Szüreti mulatság keretében megrendezett XII. Hagyományos szüreti főzőversenyen! A Berendi Antal és Torontáli Róbert nevével fémjelzett csapat a bogrács mellett is ragyogóan teljesített.
A fájó hétfői pofon után futsalosainknak itt a lehetőség a javításra: az NB I 5. fordulójának nyitómeccsén a Debreceni Egyetemi AC otthonába látogatnak a Tigrisek, ahol egy újabb strigulát húzhatnak az idegenbeli bravúr kategóriába!
Az országúton és a hegyi terepeken aratott nagyszerű eredmények mellett újabb ragyogó sportdiplomáciai sikert könyvelhet el a csömöri kerékpársport, hiszen a Cube-Csömör edzője, Juhász Zsolt Magyarország új hegyibringás szövetségi kapitánya!
Az U23-as férfiak futamában a három magyar bringásból kettő is csömöri volt az innsbrucki országúti kerékpáros világbajnokságon: Valter Attila és Dina Márton is mindent megtett a bivalyerős mezőnyben, amely ezúttal a 65., illetve a 87. helyre volt elég.