Két év után ismét NB I Csömörön!
Hétfőn visszatért kétéves "száműzetése" után az élvonalba az RFC Csömör futsalcsapata. Az idegenbeli rangadó után a Nyírgyulaj KSE ellen hazai pályán is debütálnak a legjobbak között a Tigrisek, és bíznak a szatmáriak elleni bravúrban!

















