Kedvezett a kőkemény pálya
A két csömöri, Dina Márton és Valter Attila nagyszerű eredményt értek el az országúti kerékpáros Európa-bajnokságon: Dina 8., Valter 9. lett az U23-asok között a 140 kilométeres mezőnyversenyen. A remek Eb után érthetően feldobódottan értékeltek.

















