Tihanyi-tripla Gödöllőn
Győzelemmel kezdte és győzelemmel is fejezte be a májusi hónapot nagypályás focicsapatunk: szezonbeli utolsó idegenbeli meccsén vasárnap délután Gödöllőn nyert Jenei Ottó együttese, többek között Tihanyi Ármin triplájának is köszönhetően.

















