Ezüst a szegedi Világkupáról
A csömöri Balaska Márk vezette férfi kajaknégyes 500 méteren ezüstérmet szerzett a spanyol hajó mögött az új olimpiai számban a szegedi Világkupán. A tervezett 15 helyett 24 éremmel zárta a magyar válogatott az év első nemzetközi gyorsasági viadalát!

















