Ismét a váciaké a kupa
Az időjárás megkegyelmezett a III. Regionális atlétikaverseny mezőnyének, elkerült az eső és enyhe szélben rendezhettük meg a minden évben népszerű viadalt. Címvédő csömöri csapatunk óriási csatában ezüstérmet nyert, a kupa pedig ismét a váciaké lett!

















