Harcban a négyesért
Szegeden végre beindult a kajak-kenu szezon: a tájékoztató versenyen Hüttner Csaba szövetségi kapitány képet kaphatott versenyzőiről a jövő heti Világkupa előtt. A csömöri világbajnok, Balaska Márk is harcban a négyeshajó tagságáért!














