Csak a részsikerek
Áprilisban sem termett babér asztaliteniszezőinknek a Pest megyei bajnokságokban. A hajrában hazai pályán és idegenben egyaránt pályára léptünk az I/B, illetve az I/C Észak pontvadászatban: részsikerekre büszkék lehetünk, de győznünk nem sikerült.













