Nálunk az előny
Végig rendkívül izgalmas, kiélezett mérkőzést vívott női kézilabdacsapatunk Alsónémediben a Pest megyei bajnokság negyeddöntőjének első találkozóján. A lányok az utolsó pillanatokban jobban koncentráltak, így előnnyel várhatják a hazai visszavágót.

















