Megint elmarad a focimeccsünk
Az időjárás sajnos nem kedvez az idei nagypályás focimérkőzéseinknek, a hazai rajt még mindig várat magára, a pályát elárasztó csapadék miatt a Csömör KSK – Kisnémedi MSE mérkőzés is elmarad! Folytatás két hét múlva!
Az időjárás sajnos nem kedvez az idei nagypályás focimérkőzéseinknek, a hazai rajt még mindig várat magára, a pályát elárasztó csapadék miatt a Csömör KSK – Kisnémedi MSE mérkőzés is elmarad! Folytatás két hét múlva!
Összefoglaló sorozatunkban visszapillantunk a magunk mögött hagyott hónapra, és megnézzük, hogy milyen volt a március CsömörSport szemmel. Ezüstérmet nyertek futsalosaink a Magyar Kupában, Dina dobogós Ausztriában, atlétáink bronzérmesek az ob-n.
Nem volt sűrű hónapjuk asztalitenisz-csapatainknak márciusban, ami viszont érdekes, hogy mindkét együttes őrbottyáni ellenfelet kapott a bajnokságban. Az I. gárda hazai pályán kikapott, a II. csapat azonban nagy csatában idegenben is győzni tudott.
Hagyományos rovatunkban portrésorozat keretében mutatjuk be a csömöri sportélet főszereplőit, minden hónapban más és más kerül rivaldafénybe. Márciusban futsalcsapatunk kapitányát, focistáink vezetőedzőjét, Jenei Ottót ismerhetjük meg jobban.
Hagyományteremtő céllal tavaly ősztől rendszeresen szemlézzük a csömöri utánpótlás aktuális eredményeit, hiszen felnőtt sportolóink mellett a tehetséges fiatalok is hétről hétre megmérettetnek saját bajnokságukban. Hajrá, fiatalok, hajrá, Csömör!
Ha az időjárás is úgy akarja, akkor vasárnap, azaz április elsején lejátszhatjuk idei első nagypályás focibajnokinkat hazai környezetben a megye II-es bajnokságban. Ellenfelünk a bombaformában lévő listavezető, a Kisnémedi MSE együttese lesz.
Itt a tavasz, közeledik a húsvét és a sport szerelmesei ilyenkor sem állnak le a testmozgással. A mozogni vágyók természetesen továbbra is használhatják a csömöri sportlétesítményeket az alábbiakban felsorolt időpontokban.
Címvédő női kézilabdacsapatunk a második helyen fejezte be a Pest megyei bajnokság alapszakaszát, így az újbóli átszervezéseknek köszönhetően az A-csoport harmadikjával, az Alsónémedi SE gárdájával csap össze. A tét: az elődöntőbe jutás!
Ausztria szívében, Langenloisban vett részt a Cube-Csömör hegyikerékpárcsapata a Kamptal-Klassik-Trophy elnevezésű rangos hétvégi versenyen. Dina Márton ragyogó teljesítménnyel dobogóra állhatott az U23-asok mezőnyében.
Véget ért a négy éve tartó győztes salgótarjáni sorozatunk, férfi kézilabdacsapatunk újra kikapott az NB II-es bajnokságban a nógrádi megyeszékhelyen. Jól tartottuk magunkat az első félórában, a szünet után azonban nem volt ellenszerünk a hazaiakra.