Érmeket hoztak a bringás lányok
Kőbányán zárult a Kometa Cyclocross Challenge, a négy futamból álló sorozat végén az összetett legjobbjait is értékelték. A mieink két érmet is nyertek a versenyen két bringás hölgy jóvoltából, Hegedűs Helga és Bungyis Panna is remekelt.

















