Két érem és 66 pont
A Cube-Csömör három hegyibringása, Schmidel Regina, Sylvester Balázs és Takács Valent Márk is rajthoz állt Szebenjuharosban, a Triada MTB XCO Paltinis elnevezésű viadalon. A srácok két éremmel és az ezzel járó UCI-pontokkal tértek haza.

















