Köszönjük, srácok!
A Tour de Hongrie és a Csömör KSK közös szervezésében elegáns köszöntés fogadta a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny magyar indulóit, Dina Mártont és Valter Attilát a fővárosi Hősök terén! A fiúk közel ezer szurkolóval tekertek a Városligetben!

















