Újabb szép emlékeket szereznénk
Egy hét szünet után hétvégén folytatódik férfi kézilabdázóink számára az NB II-es bajnokság a dobogón álló PLER II otthonában, ahol bebiztosítottuk a bronzérmünket májusban. Vasárnap délelőtt ismét szép emlékeket szereznénk.















