Igaz, hogy a  Dabas Beach Boy’s színeiben, de azért a mi fiaink: Mádi Benedeket, Pribék Marcellt és Ujvári Gergőt a Csömör KSK-ból ismerhetitek, mint kézilabda játékost, de lassan megismeri őket az egész világ, ha így menetelnek előre. 

Ismét sikert arattak, csapatukkal, a Dabas Beach Boy’s-al, a 2014. augusztus 8-10. között megrendezett Strandkézilabda Nemzeti-bajnokság döntőjén Balatonfüreden. A 2013-as bajnokság sikerei után, idén is győzelmet győzelemre halmozva, megvédték Magyar Bajnoki címüket a balatonfüredi döntőn. Szívből gratulálunk srácok!  A hivatalos eredménylista még nem látható, a nagy hírre Mádi Benedek facebook profilján bukkantunk.

Aki pedig nem ismerné a strandkézilabda műfajt, azoknak ajánljuk ezt a 2013-as összefoglalót! Reméljük nem lesztek szomorúak, hogy az összeállításban több a lány, mint a fiú, de amúgy ha végignézhitek az összeállítást, akkor láthatjátok Mádi Benedeket is… : ) http://www.strandkezilabda.hu/hirek/strandkezilabda-magazin/6-mezey-ancsa-emlektorna