Az NB II 3. fordulójában ismét gólgazdag meccsen arattak győzelmet hazai pályán futsalosaink. A szünetre úgy tűnt, hogy eldőlt a mérkőzés, de a fordulás után felzárkózott a Nagykáta és az utolsó pillanatokat is izgalmassá tették a csapatok.

 

Remekül indult a találkozó csömöri szempontból, a váciak ellen győztes gólt szerző és az Újpest ellen kétszer is beköszönő Nehéz Krisztián már a 3. percben megkezdte a gólgyártást, majd jött Gyárfás és kétszer Várkonyi, így minden szurkoló abban a hitben vonulhatott a szünetben a büfé felé, hogy eldőlt a meccs, a folytatásban további gólparádé következik.

 

Végül igazuk lett, mert az RFC Csömör begyűjtötte a három pontot, de azért izgalmassá tettük a végét magunknak. A fordulás után már csak nagykátai gólok következtek, egészen pontosan három, így második hazai idei találkozónkon második egygólos sikerünket könyvelhettük el.

 

FUTSAL, NB II, KÖZÉP-KELETI CSOPORT, 3. FORDULÓ
RFC Csömör – Cannabis Energy-Nagykáta SE 4–3 (4–0)
2016. szeptember 30. péntek, 18.15
Csömöri Sportcsarnok
Gólszerzők: Nehéz (3.), Gyárfás (6.), Várkonyi (11., 13.) ill. Zsidi (23.), Tövisháti (26.), Molnár D. (38.)

 

Szurkoljunk együtt csapatainknak!