Átalakult csapattal vágunk neki a 2015/2016-os bajnoki évnek. Különböző okok miatt hét játékos távozott a csapatból, pótlásukra a második éve bajnok juniorok közül hozunk fel játékosokat. Ezzel három generáció játékosai ötvöződnek együttesünkben. A rutinosabbak: Bagyánszki, Molnár, Turák, Vereszky. A középső korosztályt képviseli: Garancz, Gerecs, Gombár, Iván, Kiss, Kormány, Podani D., Podani P., Szűcs. A fiatalok: Horváth, Kővári, Lezsán, Radnai, Vajna, Varga. Célunk az, hogy érettebb játékosok tapasztalatukkal segítsék a fiatalabbakat, hogy azok a felnőtt mezőnyben is megállják helyüket.

Ezzel, a szinte csak csömöriekből álló csapattal próbáljuk meg az idei évben megtartani helyünket az élmezőnyben. Négy U23-as csapat (Gyöngyös, PLER, Eger, Vác) került a csoportunkba, amelyek a mindennapos edzések miatt komoly játékerőt képviselnek a bajnokságban. Mellettük a Gödöllő és a Salgótarján lehetnek főbb riválisaink.

A csapat augusztus elején mindennapos edzésekkel kezdte a felkészülést, melynek lezárása a szeptember 12-én megrendezésre kerülő Fábián Ferenc Emléktorna lesz.

Több éve bajnok junior csapatunk több meghatározó tagja utolsó évét tölti a junior korosztályban, ezért nem is lehet más a célunk, mint a bajnoki cím megvédése, valamint a serdülő játékosok beépítése a csapatba.

Női megyei csapatunkkal az idén is az első négy hely valamelyikének megszerzését tűzzük ki célul. Felkészülésünket segíti az augusztus 23-án Csömörön megrendezésre kerülő Emléktorna is.

Az első bajnoki férfi felnőtt kézilabda mérkőzésre szeptember 26-án 18:30-as kezdéssel kerül sor, a Csömör KSK hazai pályán Gyöngyös U23-as csapatát fogadja. A szurkoló tábor bíztató jelenlétére az idén is számítunk!