Fotó: H. Gáspár Attila

 

Ideális időjárási körülmények fogadták a csapatokat a perbáli műfüves pályán, ahol Gidály találatával már a 9. percben megszereztük a vezetést – házi gólkirályunk három mérkőzéses gólcsendet követően iratkozott fel ismét a táblára – ezzel 21 éves támadónk már a 18. találatát jegyezte a szezonban! A folytatásban kiegyenlített erők küzdelmének tapsolhatott a publikum, majd a semmiből bő tíz perc alatt kétszer is betaláltak a perbáliak, így előnnyel mehettek a szünetre.

 

A szakmai stáb cserékkel igyekezett új lendületet adni a mieinknek a szünetben, Altsach, Dósa és Molnár is beszállt. Helyzeteink azonban ennek ellenére sem igazán adódtak, miközben a dobogós hazaiak a hajrában kétszer is kihasználták hibáinkat és góllal büntettek. Összességében megérdemelten tartották otthon a pontokat, jövő héten a Szentendre VSE ellen otthon javíthatunk!

 

LABDARÚGÁS, MEGYE II, ÉSZAKI-CSOPORT, 24. FORDULÓ
Perbál SC – Csömör KSK 4–1 (2–1)
2022. április 17. vasárnap, 16.00
Perbál
Gólszerzők: Horváth (20.), Paluska (31., 79., 88.) ill. Gidály (9.)

 

Csömör KSK: Kiss – Zsitnyányi, Krizsán, Deschelák, Nagy (Molnár 46.) – Siskó (Dósa 46.), Áncsán (Altsach 46.), Várkonyi (Buják 61.), Szanyó – Tihanyi (Török 80.), Gidály

 

KÖVETKEZIK:
LABDARÚGÁS, MEGYE II, ÉSZAKI-CSOPORT, 25. FORDULÓ
Csömör KSK – Szentendre VSE
2022. április 24. vasárnap, 16.30
Csömöri Szabadtéri Sportközpont

 

Szurkoljunk együtt csapatainknak!